MS24266R20B39P9-LC
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R20B39P9-LC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.MS24266R20B39P9-LC.pdf2.MS24266R20B39P9-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R20B39P9-LC
Tau Wae MS24266R20B39P9-LC Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2614 pcs Pepa Raraunga 1.MS24266R20B39P9-LC.pdf2.MS24266R20B39P9-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-39
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CMS24266R20B39P9-LC Whakatakotoranga 9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Ko te Hononga Nuturu 1.510" (38.35mm) Momo Hoapā Crimp