MS24266R20B28P9-LC
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R20B28P9-LC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE
Ngā Rauemi: MS24266R20B28P9-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R20B28P9-LC
Tau Wae MS24266R20B28P9-LC Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2464 pcs Pepa Raraunga MS24266R20B28P9-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-28
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CMS24266R20B28P9-LC Whakatakotoranga 9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 28 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.510" (38.35mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 12 Power (4), 20 Power (24)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R20B28S6
MS24266R20B28S6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1235 pcs
Tikiake: MS24266R20B28S6.pdf
RFQ
MS24266R20B28P9
MS24266R20B28P9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP