MS24266R20B16P7
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R20B16P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua 26500 16C 16#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS24266R20B16P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R20B16P7
Tau Wae MS24266R20B16P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga 26500 16C 16#16 PIN PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1927 pcs Pepa Raraunga MS24266R20B16P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R20B16P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.033" (26.24mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R20B16PN
MS24266R20B16PN
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: 26500 16C 16#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 2141 pcs
Tikiake: MS24266R20B16PN.pdf
RFQ
MS24266R20B16P7-LC
MS24266R20B16P7-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE