MS24266R18B31SN
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R18B31SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R18B31SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R18B31SN
Tau Wae MS24266R18B31SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1970 pcs Pepa Raraunga MS24266R18B31SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-31 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R18B31SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 31 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R18B8P6-LC
MS24266R18B8P6-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE
I roto i te taonga: 2263 pcs
Tikiake: MS24266R18B8P6-LC.pdf
RFQ
MS24266R18B31S9 W/BS
MS24266R18B31S9 W/BS
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP