MS24266R18B31P8
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R18B31P8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R18B31P8
Tau Wae MS24266R18B31P8 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1986 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26500
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R18B31P8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS24266R18B31P8 Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-31
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea 8
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R18B31PN W/BS
MS24266R18B31PN W/BS
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: MS24266R18B31PN FOR CAE
I roto i te taonga: 1206 pcs
Tikiake: MS24266R18B31PN W/BS.pdf
RFQ
MS24266R18B31P6
MS24266R18B31P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1698 pcs
Tikiake: MS24266R18B31P6.pdf
RFQ
MS24266R18B31P8-LC
MS24266R18B31P8-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 31POS INLINE