MS24266R16T24SN
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R16T24SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MS24266R16T24SN.pdf2.MS24266R16T24SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R16T24SN
Tau Wae MS24266R16T24SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1547 pcs Pepa Raraunga 1.MS24266R16T24SN.pdf2.MS24266R16T24SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R16T24SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 0.769" (19.53mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R18B11S6
MS24266R18B11S6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 480 pcs
Tikiake: MS24266R18B11S6.pdf
RFQ
MS24266R16T24SN-LC
MS24266R16T24SN-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE