MS24266R12T3P7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R12T3P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua 26500 3C 3#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS24266R12T3P7.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R12T3P7
Tau Wae MS24266R12T3P7 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 2580 pcs Pepa Raraunga MS24266R12T3P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R12T3P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 3 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.580" (14.73mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R12T12SN-LC
MS24266R12T12SN-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE
I roto i te taonga: 3139 pcs
Tikiake: MS24266R12T12SN-LC.pdf
RFQ
MS24266R12T3P7-LC
MS24266R12T3P7-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 3POS INLINE