MS24265R20B41SN
Hua Hua
Tau Wae: MS24265R20B41SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MS24265R20B41SN.pdf2.MS24265R20B41SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 949 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24265R20B41SN
Tau Wae MS24265R20B41SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 949 pcs Pepa Raraunga 1.MS24265R20B41SN.pdf2.MS24265R20B41SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24265R20B41SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
MS24265R20T16PN-LC
MS24265R20T16PN-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 1220 pcs
Tikiake: MS24265R20T16PN-LC.pdf
RFQ
MS24265R20B41SN-LC
MS24265R20B41SN-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT