MS24265R12B12SN
Hua Hua
Tau Wae: MS24265R12B12SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24265R12B12SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24265R12B12SN
Tau Wae MS24265R12B12SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1492 pcs Pepa Raraunga MS24265R12B12SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-12 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24265R12B12SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 12 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
MS24265R10T5S7-LC
MS24265R10T5S7-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT
I roto i te taonga: 1908 pcs
Tikiake: MS24265R10T5S7-LC.pdf
RFQ
MS24265R12T12P7
MS24265R12T12P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1510 pcs
Tikiake: MS24265R12T12P7.pdf
RFQ
MS24265R12B12SN-LC
MS24265R12B12SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT