MS24264R24T61SN
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R24T61SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24264R24T61SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 973 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 973 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R24T61SN
Tau Wae MS24264R24T61SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 973 pcs Pepa Raraunga MS24264R24T61SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R24T61SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R8B2P7-LC
MS24264R8B2P7-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 2POS PNL MT
I roto i te taonga: 3134 pcs
Tikiake: MS24264R8B2P7-LC.pdf
RFQ
MS24264R8B2P6-LC
MS24264R8B2P6-LC
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 3376 pcs
Tikiake: MS24264R8B2P6-LC.pdf
RFQ
MS24264R24T61SN-LC
MS24264R24T61SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT