MS24264R24T43SN
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R24T43SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24264R24T43SN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R24T43SN
Tau Wae MS24264R24T43SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1134 pcs Pepa Raraunga MS24264R24T43SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R24T43SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R24T57PN
MS24264R24T57PN
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 958 pcs
Tikiake: MS24264R24T57PN.pdf
RFQ
MS24264R24T43SN-LC
MS24264R24T43SN-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT