MS24264R22T19P6
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R22T19P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R22T19P6
Tau Wae MS24264R22T19P6 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1830 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R22T19P6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS24264R22T19P6 Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-19
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -