MS24264R22B32PN
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R22B32PN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R22B32PN
Tau Wae MS24264R22B32PN Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1661 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R22B32PN
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS24264R22B32PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-32 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP