MS24264R22B32P6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R22B32P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R22B32P6
Tau Wae MS24264R22B32P6 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1343 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26500
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R22B32P6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS24264R22B32P6
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-32 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP