MS24264R20B41P6
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R20B41P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24264R20B41P6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R20B41P6
Tau Wae MS24264R20B41P6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1499 pcs Pepa Raraunga MS24264R20B41P6.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R20B41P6
Whakatakotoranga 6 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R20B39S9
MS24264R20B39S9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1428 pcs
Tikiake: MS24264R20B39S9.pdf
RFQ
MS24264R20B39SN-LC
MS24264R20B39SN-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
I roto i te taonga: 3596 pcs
Tikiake: MS24264R20B39SN-LC.pdf
RFQ
MS24264R20B41P6-LC
MS24264R20B41P6-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT