MS24264R20B39P7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R20B39P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MS24264R20B39P7.pdf2.MS24264R20B39P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R20B39P7
Tau Wae MS24264R20B39P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1783 pcs Pepa Raraunga 1.MS24264R20B39P7.pdf2.MS24264R20B39P7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R20B39P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R20B39P9
MS24264R20B39P9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1505 pcs
Tikiake: MS24264R20B39P9.pdf
RFQ
MS24264R20B28SN
MS24264R20B28SN
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1109 pcs
Tikiake: MS24264R20B28SN.pdf
RFQ
MS24264R20B39P7-LC
MS24264R20B39P7-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT