MS24264R20B16P7
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R20B16P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R20B16P7
Tau Wae MS24264R20B16P7 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2266 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R20B16P7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS24264R20B16P7 Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-16
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -