MS24264R14T15SY
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R14T15SY
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24264R14T15SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R14T15SY
Tau Wae MS24264R14T15SY Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2491 pcs Pepa Raraunga MS24264R14T15SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R14T15SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R14T4P7
MS24264R14T4P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2170 pcs
Tikiake: MS24264R14T4P7.pdf
RFQ
MS24264R14T15S9-LC
MS24264R14T15S9-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT