MS24264R14T12P8
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R14T12P8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R14T12P8
Tau Wae MS24264R14T12P8 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2881 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R14T12P8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS24264R14T12P8 Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-12
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -