MS24264R14B12P8
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R14B12P8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R14B12P8
Tau Wae MS24264R14B12P8 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2972 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26500
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R14B12P8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS24264R14B12P8 Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-12
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea 8
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R14B12P7-LC
MS24264R14B12P7-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
I roto i te taonga: 3624 pcs
Tikiake: MS24264R14B12P7-LC.pdf
RFQ
MS24264R14B12PN
MS24264R14B12PN
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2651 pcs
Tikiake:
RFQ
MS24264R14B12P8-LC
MS24264R14B12P8-LC
Kaihanga: Bel