MS24264R12B3SN-LC
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R12B3SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS24264R12B3SN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R12B3SN-LC
Tau Wae MS24264R12B3SN-LC Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4579 pcs Pepa Raraunga MS24264R12B3SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12-3
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CMS24264R12B3SN-LC Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 3 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga -
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R12T12P7
MS24264R12T12P7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 3513 pcs
Tikiake: MS24264R12T12P7.pdf
RFQ
MS24264R12B3S7-LC
MS24264R12B3S7-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT
I roto i te taonga: 3967 pcs
Tikiake: MS24264R12B3S7-LC.pdf
RFQ
MS24264R12B3SN
MS24264R12B3SN
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP