MPU200-1024G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPU200-1024G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 393 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPU200-1024G
Tau Wae MPU200-1024G Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 393 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.00" L x 4.20" W x 1.50" H (203.2mm x 106.7mm x 38.10mm)
Raupapa * Mana (Watts) 200W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.35A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.35A