MPB125-2005G
BelBel
MPB125-2005G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPB125-2005G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 12V 125W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 755 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPB125-2005G
Tau Wae MPB125-2005G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 12V 125W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 755 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Raupapa MPB125 Mana (Watts) 125W
Ētahi Ingoa 179-2285
MPB125-2005-G
MPB1252005G
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 12V 25A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A, 500mA Whakaaetanga CE