MBC600-1048G
BelBel
MBC600-1048G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC600-1048G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 420/600W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 328 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 328 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC600-1048G
Tau Wae MBC600-1048G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 420/600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 328 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4.607kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 277 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.00" L x 5.01" W x 1.60" H (203.2mm x 127.2mm x 40.6mm)
Raupapa MBC600 Mana (Watts) 420W (600W Forced Air)
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 8.8A 90 ~ 277 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.8A