MBC40-3001G
BelBel
MBC40-3001G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC40-3001G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5.2V 24V -12.8V 40W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC40-3001G
Tau Wae MBC40-3001G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5.2V 24V -12.8V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1878 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -12.8V
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5.2V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Raupapa MBC40 Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 179-2553 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 3 Output 5.2V 24V -12.8V 6A, 1A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A, 1A, 500mA Whakaaetanga -