MBC150-1005G
BelBel
MBC150-1005G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC150-1005G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 110/150W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC150-1005G
Tau Wae MBC150-1005G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 110/150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1433 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 5.9kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm)
Raupapa MBC150 Mana (Watts) 110W (150W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2788
MBC150-1005G-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 16A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 16A Whakaaetanga -