MAP55-4004
BelBel
MAP55-4004 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP55-4004
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 55W
Ngā Rauemi: MAP55-4004.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 379 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 379 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP55-4004
Tau Wae MAP55-4004 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 55W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 379 pcs Pepa Raraunga MAP55-4004.pdf
Putanga - Whakaputa 4 15V Putanga - Whakaputa 3 -15V
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.00" L x 3.27" W x 1.60" H (152.4mm x 83.1mm x 40.6mm)
Raupapa MAP55 Mana (Watts) 55W
Ētahi Ingoa (MAP55-4004)
(MAP55-4004)-ND
MAP55-4004-ND
MAP554004
Q834467
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 73% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 24V -15V 15V 6A, 1.5A, 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A, 1.5A, 500mA, 500mA Whakaaetanga CE