MAP55-1024G
BelBel
MAP55-1024G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP55-1024G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 55W
Ngā Rauemi: MAP55-1024G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 642 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP55-1024G
Tau Wae MAP55-1024G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 55W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 642 pcs Pepa Raraunga MAP55-1024G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.00" L x 3.27" W x 1.60" H (152.4mm x 83.1mm x 40.6mm)
Raupapa MAP55 Mana (Watts) 55W
Ētahi Ingoa 179-2983
MAP55-1024G-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 73%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.5A