MAP40-3000
BelBel
MAP40-3000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP40-3000
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP40-3000
Tau Wae MAP40-3000 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6007 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
Raupapa MAP40 Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 179-2095
MAP403000
PW9903
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 3A, 2A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A, 2A, 300mA Whakaaetanga CE