MAP140-1024G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP140-1024G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 80W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 342 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 342 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP140-1024G
Tau Wae MAP140-1024G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.00" L x 4.30" W x 1.80" H (177.8mm x 109.2mm x 45.7mm)
Raupapa MAP140 Mana (Watts) 80W (140W Forced Air)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.6A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.6A