LWN1240-6EM1
BelBel
LWN1240-6EM1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LWN1240-6EM1
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DIN RAIL 230W 25.68V BATT CHARGR
Ngā Rauemi: LWN1240-6EM1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LWN1240-6EM1
Tau Wae LWN1240-6EM1 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DIN RAIL 230W 25.68V BATT CHARGR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5980 pcs Pepa Raraunga LWN1240-6EM1.pdf
Taumaha 1400g Ngaohihi - Nga Whakauru 27.3V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 4.47" L x 4.06" W x 5.43" H (113.60mm x 103.00mm x 138.00mm)
Raupapa Melcher W Mana - Max 230W
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Tau o nga Pūtau 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed Battery Charger 27.3V 8.4A 24V Te wa kaute -
Tae Ngaru - Max 8.4A Pūtaiao Battery Lead Acid
Rahi Pūtau Battery 24V Whakaaetanga cCSAus, CE, cULus, NEMKO