LT1240-7DZ
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LT1240-7DZ
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC BATTERY CHARGER 28.25V 14.
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT1240-7DZ
Tau Wae LT1240-7DZ Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC BATTERY CHARGER 28.25V 14. Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5879 pcs Pepa Raraunga
Taumaha 3000g Ngaohihi - Nga Whakauru 27.25V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 255 VAC Momo Enclosed
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 6.63" L x 5.57" W x 4.40" H (168.50mm x 141.50mm x 111.00mm)
Raupapa Melcher T Mana - Max 500W
Tae Mahi -25°C ~ 71°C Tau o nga Pūtau 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed Battery Charger 27.25V 14.5A 24V Te wa kaute -
Tae Ngaru - Max 14.5A Pūtaiao Battery Lead Acid
Rahi Pūtau Battery 24V Whakaaetanga cCSAus, CE