LP-34-1400
BelBel
LP-34-1400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP-34-1400
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 48VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.LP-34-1400.pdf2.LP-34-1400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP-34-1400
Tau Wae LP-34-1400 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 7225 pcs Pepa Raraunga 1.LP-34-1400.pdf2.LP-34-1400.pdf
Taumaha 1.4 lbs (635g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 17V, Series 34V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 79.20mm L x 63.50mm W Raupapa LP
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 48 VA Ētahi Ingoa 595-1341
LP341400
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 34.90mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2.8A, Series 1.4A