LP-20-2400
BelBel
LP-20-2400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP-20-2400
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 48VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.LP-20-2400.pdf2.LP-20-2400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP-20-2400
Tau Wae LP-20-2400 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 6215 pcs Pepa Raraunga 1.LP-20-2400.pdf2.LP-20-2400.pdf
Taumaha 1.4 lbs (635g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 10V, Series 20V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 79.20mm L x 63.50mm W Raupapa LP
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 48 VA Ētahi Ingoa 595-1326
LP202400
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 34.90mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 4.8A, Series 2.4A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP-230
LP-230
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: LIGHT PIPE 3MM BI-LEVEL CLEAR