LOK4240-2RL
BelBel
LOK4240-2RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LOK4240-2RL
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC-DC CONVERTER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LOK4240-2RL
Tau Wae LOK4240-2RL Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 4720 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 25.7V
Putanga - Whakamotu 4.3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 4.47" L x 1.50" W x 3.54" H (113.6mm x 38.0mm x 90.0mm)
Raupapa Melcher LOK4000 Mana (Watts) 50W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 25.7V 1.8A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.8A Whakaaetanga cCSAus, CE, cULus, NEMKO, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LOK4601-2R
LOK4601-2R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 50W
I roto i te taonga: 4766 pcs
Tikiake:
RFQ
LOK4001-2RLD
LOK4001-2RLD
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 50W
I roto i te taonga: 5458 pcs
Tikiake:
RFQ
LOK4240-2RLDG
LOK4240-2RLDG
Whakaahuatanga: DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
I roto i te taonga: 668 pcs
LOK4601-2RG
LOK4601-2RG
I roto i te taonga: 598 pcs
LOK4140-2RLDG
LOK4140-2RLDG
Whakaahuatanga: DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
I roto i te taonga: 666 pcs
LOK4240-2RLD
LOK4240-2RLD
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 25.7V 50W