LK5660-7R
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LK5660-7R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 2X24V 150W
Ngā Rauemi: LK5660-7R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LK5660-7R
Tau Wae LK5660-7R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 2X24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6001 pcs Pepa Raraunga LK5660-7R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Raupapa Melcher K Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa LK 5660-7R
LK 5660-7R-ND
Q1660869
Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 24V 24V 3A, 3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A, 3A Whakaaetanga cCSAus, CE, cULus, NEMKO