LK1501-9ER
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LK1501-9ER
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: LK1501-9ER.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 107 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LK1501-9ER
Tau Wae LK1501-9ER Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107 pcs Pepa Raraunga LK1501-9ER.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 2.8kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Raupapa Melcher K Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -40°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 15V 10A 100 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Whakaaetanga cCSAus, CE, NEMKO