LDT2400-170
BelBel
LDT2400-170 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDT2400-170
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 170V 2400W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 55 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDT2400-170
Tau Wae LDT2400-170 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 170V 2400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 170V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 340 ~ 550 VAC (3PH)
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.98" L x 9.17" W x 6.30" H (101.0mm x 233.0mm x 160.0mm)
Raupapa LDT2400 Mana (Watts) 2400W
Ētahi Ingoa 179-2924 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 170V 14A 340 ~ 550 VAC (3PH) Input Nama - Whakaputa (Max) 14A