LDP200-120
BelBel
LDP200-120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDP200-120
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua POWER SUPPLYLDP200-120AC-DC/DC-D
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 298 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 298 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDP200-120
Tau Wae LDP200-120 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 298 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakamotu 4.2kV
Momotuhi - Whakauru 170 ~ 550 VAC (2PH), 250 ~ 725 VDC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.94" L x 3.15" W x 4.72" H (100.0mm x 80.0mm x 120.0mm) Raupapa LDP200
Mana (Watts) 200W Ētahi Ingoa 179-3014
LDP200-120-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 4A 170 ~ 550 VAC (2PH), 250 ~ 725 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 4A