LDN240-24P
BelBel
LDN240-24P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDN240-24P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 240W ORING
Ngā Rauemi: LDN240-24P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDN240-24P
Tau Wae LDN240-24P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 240W ORING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1205 pcs Pepa Raraunga LDN240-24P.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.61" L x 2.48" W x 5.51" H (117.0mm x 63.0mm x 140.0mm)
Raupapa LDN240 Mana (Watts) 240W
Ētahi Ingoa 179-2884 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A