LDC240-24P
BelBel
LDC240-24P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDC240-24P
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 240W ORING
Ngā Rauemi: LDC240-24P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 703 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 703 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDC240-24P
Tau Wae LDC240-24P Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 240W ORING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 703 pcs Pepa Raraunga LDC240-24P.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Raupapa LDC240 Mana (Watts) 240W
Ētahi Ingoa 179-2895 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A