IAD012ZHH
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IAD012ZHH
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 12W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IAD012ZHH
Tau Wae IAD012ZHH Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5243 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 34V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.7mm)
Raupapa IAD Mana (Watts) 12W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 500mA, 500mA 34V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High