HWD075DGE-A
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HWD075DGE-A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 3.3V 75W
Ngā Rauemi: HWD075DGE-A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWD075DGE-A
Tau Wae HWD075DGE-A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 3.3V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4684 pcs Pepa Raraunga HWD075DGE-A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HWD Mana (Watts) 75W
Packaging Tray Paa / Case 10-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-2250 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 3.3V 15A, 15A 18V - 60V Input Nama - Whakaputa (Max) 15A, 15A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VE-JWL-MX-B1
VE-JWL-MX-B1
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 75W
I roto i te taonga: 4323 pcs
Tikiake: VE-JWL-MX-B1.pdf
RFQ
HWD075DGE-A9
HWD075DGE-A9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 3.3V 75W
I roto i te taonga: 5907 pcs
Tikiake: HWD075DGE-A9.pdf
RFQ
HWD075DGE-A2H9
HWD075DGE-A2H9
Kaihanga: Bel
Tikiake: HWD075DGE-A2H9.pdf
V24C28M50BS3
V24C28M50BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 50W
Tikiake: V24C28M50BS3.pdf
VE-21X-IY-F2
VE-21X-IY-F2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.2V 50W
Tikiake: VE-21X-IY-F2.pdf
VI-JVP-CZ-F3
VI-JVP-CZ-F3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 13.8V 25W
Tikiake: VI-JVP-CZ-F3.pdf
HWD075DGE-A8
HWD075DGE-A8
Tikiake: HWD075DGE-A8.pdf
HWD075DGE-A2V9
HWD075DGE-A2V9
Tikiake: HWD075DGE-A2V9.pdf
VE-214-EU
VE-214-EU
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 200W
I roto i te taonga: 482 pcs
Tikiake: VE-214-EU.pdf
VI-JWN-EW-B1
VI-JWN-EW-B1
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 18.5V 100W
I roto i te taonga: 420 pcs
Tikiake: VI-JWN-EW-B1.pdf
VI-264-IY-S
VI-264-IY-S
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 50W