HLS30ZG-NT9
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HLS30ZG-NT9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 150W
Ngā Rauemi: HLS30ZG-NT9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HLS30ZG-NT9
Tau Wae HLS30ZG-NT9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5574 pcs Pepa Raraunga HLS30ZG-NT9.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.43" H (61.0mm x 57.9mm x 10.9mm)
Raupapa HLS Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 30A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low