HLD15ZEB
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HLD15ZEB
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1.8V 60W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HLD15ZEB
Tau Wae HLD15ZEB Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1.8V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4030 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 1.8V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HLD Mana (Watts) 60W
Packaging Bulk Paa / Case 10-DIP Module, 1/2 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 1.8V 15A, 15A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A, 15A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High