HHS60ZE-NT
BelBel
HHS60ZE-NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHS60ZE-NT
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 198W
Ngā Rauemi: HHS60ZE-NT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHS60ZE-NT
Tau Wae HHS60ZE-NT Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 198W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4727 pcs Pepa Raraunga HHS60ZE-NT.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HHS Mana (Watts) 198W
Packaging Tray Paa / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick
Ētahi Ingoa 179-2245 Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 60A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HHS05Z55-NT7
HHS05Z55-NT7
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 53.7V 260W
I roto i te taonga: 5198 pcs
Tikiake:
RFQ
HHSS 025 0075 20
HHSS 025 0075 20
Kaihanga: B&F Fastener Supply
Whakaahuatanga: CAP SCREW HEX 1/4"-20
I roto i te taonga: 400509 pcs
Tikiake: HHSS 025 0075 20.pdf
RFQ
Kaihanga: B&F Fastener Supply
Tikiake: HHSS 025 0100 20.pdf
HHS60ZB-NT
HHS60ZB-NT
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V 108W
Tikiake: HHS60ZB-NT.pdf
HHS60ZE-NT9
HHS60ZE-NT9
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2.5V 150W
Tikiake: HHS60ZE-NT9.pdf
HHS05Z55-NT
HHS05Z55-NT
Tikiake:
HHS60ZD-NT
HHS60ZD-NT
Tikiake: HHS60ZD-NT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel