HES050ZG-A
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HES050ZG-A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 150W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HES050ZG-A
Tau Wae HES050ZG-A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5234 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HES Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HES054ZB-AT
HES054ZB-AT
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER
I roto i te taonga: 4071 pcs
Tikiake:
RFQ
HES050ZG-AT8
HES050ZG-AT8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 150W
I roto i te taonga: 4718 pcs
Tikiake:
RFQ
HES054YB-AT
HES054YB-AT
HES050ZG-ANT
HES050ZG-ANT