HBD060ZGE-AS3
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HBD060ZGE-AS3
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 3.3V 60W
Ngā Rauemi: HBD060ZGE-AS3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HBD060ZGE-AS3
Tau Wae HBD060ZGE-AS3 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 3.3V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5614 pcs Pepa Raraunga HBD060ZGE-AS3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 34V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HBD Mana (Watts) 60W
Packaging Bulk Paa / Case 10-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 3.3V 12A, 15A 34V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A, 15A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HBD060ZGE-A
HBD060ZGE-A
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 3.3V 60W