HBC25ZH-T
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HBC25ZH-T
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: HBC25ZH-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HBC25ZH-T
Tau Wae HBC25ZH-T Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5948 pcs Pepa Raraunga HBC25ZH-T.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Intermediate Bus Converter Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HBC Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High