GQ2540-9R
BelBel
GQ2540-9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GQ2540-9R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 2X15V 120W
Ngā Rauemi: GQ2540-9R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GQ2540-9R
Tau Wae GQ2540-9R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 2X15V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5153 pcs Pepa Raraunga GQ2540-9R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 54V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.73" L x 4.37" W x 0.78" H (171.0mm x 111.0mm x 19.8mm)
Raupapa Melcher Q Mana (Watts) 120W
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
He pai 88.5% Nama - Whakaputa (Max) 7.4A, 7.4A